İdo'nun şifresi sevgilisinde!

İdo Tatlıses, sekiz aydır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli’ye her fırsatta ilanı aşk ediyor. Çift birbirini çok da kıskanıyormuş.

Magazin - 18.03.2018 09:00
İdo'nun şifresi sevgilisinde!
Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, Yasemin Şefkatli, sevgilisi İdo’nun sosyal medya şifrelerini biliyormuş. İdo sevgilisinin bu isteğini kırmayıp, “Gizlim saklım yok” diyerek Instagram şifresini sevgilisine vermiş. Yasemin de boş vakitlerinde İdo’ya gelen direkt mesajları kontrol ediyormuş.

İdo Tatlıses son olarak Yasemin Şefkatli ile doğum gününü kutlamıştı. İdo Tatlıses, 26’ncı yaşına sevgilisi Yasemin Şefkatli’nin organize ettiği sürprizle girmişti. Partiye katılamayan İbrahim Tatlıses’in gönderdiği görüntülü doğum günü mesajı, barkovizyona yansıtılmıştı. Gecceye, Derya Uluğ ve İdo Tatlıses’in dostları katıldı. “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna İdo, “Tabii ki, her şey kısmet. Yaşansın, bitsin istemiyoruz. Olacaksa bir kere, adam akıllı olsun” yanıtını verdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz