Hülya Avşar'dan yeni imaj!

Hülya Avşar, yeni imajıyla poz verdi ve o kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Hülya Avşar'dan yeni imaj! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hülya Avşar, imajını yeniledi. Avşar, uzun zamandır kahverengi olan saçını sarıya boyattı. Avşar'ın bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Kimi takipçisi Avşar'a sarıyı çok yakıştırırken kimi ise beğenmediğini belirtti.

Hülya Avşar, saçını sarıya boyattı. Yeni imajıyla poz veren Avşar, o kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Avşar'ın bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Kimi takipçisi Avşar'a sarıyı çok yakıştırırken kimi ise beğenmediğini belirtti. Paylaşımı 75 binin üzerinde beğeni alırken, yoruma kapalı olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Hülya Avşar'a Tarkan sorulunca...

Hülya Avşar'a Tarkan sorulunca...Hülya Avşar'dan cesur paylaşım!

Hülya Avşar'dan cesur paylaşım!Önceki akşam bir davette görülen Hülya Avşar, muhabirlerin 'Bir proje mi var?' sorusuna, "Yok, saçlarımı boyatmak istedim ama hala alışamadım. Gece yataktan kalkıp aynaya baktığımda korkuyorum" yanıtını vererek herkesi güldürmüştü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: