Hülya Avşar: Feraye’ye de kapım açık

Önceki gün İstinye'de görüntülenen Hülya Avşar, muhabilerin “Filminiz için gala yaparsanız Feraye Hanım’ı çağırır mısınız?” sorusuna “Tabii ki. Benim kapım herkese açık” sözleriyle cevap verdi.

Magazin - 21.01.2018 04:00
Hülya Avşar: Feraye’ye de kapım açık
Hülya Avşar önceki gün İstinye Park’taydı. Bir mekanda akşam yemeği yiyen sanatçı, çıkışta soruları yanıtladı. Hayatını anlatan “Selfie” adlı sinema filmini seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Avşar, “Aslında bugün onu kutladık. Filmin her şeyi bitti. Bugün bir sinemada sinemacılar ve ekiple birlikte izledik. Ben yorum yapmak, ‘Çok güzel oldu’ demek istemiyorum. İzleyenler karar versin” diye konuştu.

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’la ilişkisinin de filmde yer almasına ne tepki verdiği sorusunu gülerek yanıtladı: “Filmin sonunda Kaya’ya teşekkür ediyorum, bu filmi yapmamın yüzde 80 nedeni olduğun için!”

Filmin galasının ne zaman yapılacağı sorulunca “Gala yapamayız, çünkü o oyuncular bir araya gelmez” diyen Avşar, “Gala yaparsanız Feraye Hanım’ı çağırır mısınız?” sorusuna ise “Tabii ki. Benim kapım herkese açık” yanıtını verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hülya Avşar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz