Hercai dizisinin oyuncuları belli oldu!

Atv'nin yeni başlayacak dizisi "Hercai"nin hazırlıkları son gaz devam ediyor.

Dizi Galeri

Hercai dizisinin oyuncuları belli oldu! Bu hafta Ağlama Anne ve Şahin Tepesi dizileri final yapan Atv’nin, Hercai dizisi için hazırlıklar sürüyor. Yeni proje ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı.

‘Hercai’nin dizisi için şirket şu günlerde Mardin Midyat’ta mekan bakıyor. Eda Tezcan ile Feraye Şahin’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturacak. Çekimlerine 15 Ocak’ta başlanması planlanan dizinin başrol kadın yıldızı ‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Yasak Elma’ dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin oldu. Sloganı Mevlana’nın “Hayat bir kelebeğin ömrü kadardır. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya…” sözlerinden oluşan dizide Şahin, ‘Reyyan’ karakterini canlandıracak.


İntikamla doğan güçlü bir aşkın etkileyici hikâyesini anlatan dizide Reyyan’ın partneri Miran rolü için ise görüşmeler sürüyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen oldu. Dizinin Bedirhan adlı çocuk karakteri için de Mardinli Yusuf Bedir’le anlaşıldı. Gülçin Santırcıoğlu canlandıracağı “Sultan” karakteriyle ekranda yeni bir Hürrem Sultan rüzgârı estirecek.

Cast direktörlüğünü Gülden Avşaroğlu’nun yaptığı dizide Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin hikâyesi ekrana taşınacak. ‘Hercai’nin ikinci kadın başrol oyuncusu İlay Erkök ise ‘Yaren’ karakterini canlandıracak. Yaren’in amcasının kızı Reyyan’ın (Ebru Şahin) da sevdiği genç olan Miran’a aşık olması tüm dengeleri değiştirecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: