HELİN AVŞAR PODYUMA ÇIKACAK!

Helin Avşar, fiziğine bakmadan podyumda salınan Avrupa Yakası'nın Şahikasını kendine örnek aldı. Helin, bir Moda kanalının geccesinde boy gösterecek.

Magazin - 25.01.2008 19:26
HELİN AVŞAR PODYUMA ÇIKACAK!
Şarkıcılıktan modacılığa, sunuculuktan oyunculuğa kadar her işi deneyen ama dikiş tutturamayan Helin Avşar, sonunda podyuma da el atıyor. Yakın arkadaşı modacı Barbaros Apaydın'ın teklifini kıramayan Helin'in, 9 Şubat'ta Lütfi Kırdar'da mankenlik yapacağı konuşuluyor.

Seksi güzelin bir Moda kanalının geccesi için yapılacak defilede podyuma çıkma ihtimali bile dedikodu kazanlarını kaynattı. Her zaman ablasının adı sayesinde bir yerlere geldiği konuşulan Helin'in mankenlik deneyimi için, 'Avrupa Yakası'ndaki Şahika'nın Yıldırım Mayruk'u tanıması gibi da Barbaros Apaydın'ı tanıyor. Yoksa podyuma çıkması imkansız' söylentileri dolaşıyor.


Bu arada Helin'in defilede giyeceği kıyafet için fazla titizlenmesi ve özel bir elbise talep etmesi de dedikoduları körüklüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!