Hazal Kaya o iddiayı yalanladı!

Arnavutköy’deki bir mekan çıkışı görüntülenen Hazal Kaya, kendisini sosyal medya hesabı üzerinden rahatsız eden ve işyeri adresine hediyeler gönderen İranlı hayranından ikinci kez şikayetçi olduğu iddiasının asılsız olduğunu söyledi.

Magazin - 19.01.2018 19:35
Hazal Kaya o iddiayı yalanladı!
Hazal Kaya, önceki gün “Aman Doktor” filminin Beyoğlu Sineması’ndaki özel gösterimine katıldı. Oyuncu, “Uzun zamandır sizi geccelerde görmüyorduk” yorumuna “Çünkü çıkmıyorum. Kendimi işime verdim. Gecceler beni eskisi kadar cezbetmiyor” diye karşılık verdi. Kaya, Ali Atay’la ilişkisi sorulduğunda ise şöyle dedi: “Çok güzel bir birlikteliğim var, her şey yolunda gidiyor.”

O iddialar asılsız
Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın kendisini sosyal medya hesabı üzerinden rahatsız eden ve işyeri adresine hediyeler gönderen İranlı hayranından ikinci kez şikayetçi olduğu iddia edilmişti. Önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekanda kız arkadaşıyla oturan Hazal Kaya, bu iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi. Kendisini rahatsız eden bir saplantı olmadığını söyleyen güzel oyuncu Çağatay Ulusoy’la fanlarının yeniden bir araya gelmesini istemesine de gülmekle yetindi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hazal Kaya, Ali Atay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz