Hatice'den eleştirilere sert yanıt!

Bikinili paylaşımlar yapan Hatice gelen eleştirilere yanıt verdi.

Magazin - 16.08.2018 17:59
Hatice'den eleştirilere sert yanıt!
Instagram sayfasından cesur paylaşımlar yapan Hatice'nin son fotoğrafı oldukça eleştirildi. Hatice yeni bir paylaşım yaparak kendisini eleştirenlere cevap verdi. İşte Hatice'nin eleştirilere yanıtı:

"Tatile gidersin magazini ararsın şu plajda ve ya otelde bikiniliyim, gel çek dersin çekerler ,haber olur magazin derler. Kendi sayfanda paylaşım yaparsın , kadın olarak sevdiğin resmi paylaşırsın bikinili olunca ahlak dersi verirler.
İbadet edersin , türbede dua edersin gizli gizli paylaşmazsın dinsiz derler. Bilmezler ki içindekini. Paylaşmam onları asla . Dinin ve ibadetin reklamını yapıyor demesinler diye.

Hatice'den olay poz!

Hatice'den olay poz!Bir kadın bir kadınla sevişir (Aşka saygım sonsuz) Ülke gurur duyar destekler. Bir kadın bikinili resmini paylaşır aşağılarlar. Diğer bir kadın gel beni gizli çek der ay canım ifşa ediyorlar yazık derler.
Hep de Kadınlar derler.

Hatice ile Seda Akgül'ün havuz savaşı!

Hatice ile Seda Akgül'ün havuz savaşı!Şükürler olsun ne yüzüm ne sesim ne de vucudum. Şükürler olsun hâlâ insanım,kalp kırmıyorum,hakaret etmiyorum ve hâlâ güzel düşünmeye devam ediyorum."


Hatice sosyal medyayı salladı!

Hatice sosyal medyayı salladı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hatice

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz