Hande Yener'den Seren Serengil'e uzaklaştırma kararı!

Hande Yener ve Seren Serengil arasında yaşanan tartışmalar uzaklaştırma kararı ile sonuçlandı.

Magazin - 18.01.2018 11:04
Hande Yener'den Seren Serengil'e uzaklaştırma kararı!
Hande Yener ve Seren Serengil arasında yaşanan yoğun tartışmalar mahkemeye taşınmıştı. Her iki tarafta kararlarında ve söylemlerinden geri dönmedi. Şarkıcı Hande Yener, sahnede eteği ve göğsü açıldığı sırada çekilen iki fotoğrafını Instagram’da izinsiz yayınladığı iddiasıyla Seren Serengil hakkında koruma talebinde bulundu.

Hande Yener rest çekti!

Hande Yener rest çekti!Seren Serengil, yorumculuğunu yaptığı programda İzmir Gelinlik Fuarı'nda Hande Yener ve muhabir arasından yaşanan gerilim hakkında yorum yapmıştı. Bu yaşanan son olaydan sonra Hande Yener, Seren Serengil'e uzaklaştırma kararı çıkartmış. Mahkeme, Seren Serengil’in iki ay süreyle Hande Yener’e şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Seren Serengil, Hande Yener'i affetmedi!

Seren Serengil, Hande Yener'i affetmedi!Söylemezsem Olmaz programında Ece Erken, "Seren Serengil, Hande Yener'in konserine dahi gidemeyecek, adını dahi anamayacakmış. Hande Yener uzaklaştırma kararı çıkartmış. Böyle şeyler ne kadar kolay çıkıyor." açıklamasında bulundu.

Seren Serengil Hande Yener kavgasında yeni boyut!

Seren Serengil Hande Yener kavgasında yeni boyut!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz