HANDE SUBAŞI MODELLİĞİ BIRAKMIYOR!

Manken-oyuncu Hande Subaşı, fiziği el verdiği sürece modelliği sürdüreceğini, bırakmayı düşünmediğini söyledi.

Magazin - 18.01.2008 21:01
HANDE SUBAŞI MODELLİĞİ BIRAKMIYOR!
Hayatında mankenliğin ön planda olduğunu belirten Hande Subaşı, son 2 yıldır dizilerde oyunculuk yaptığı için modelliğe daha az zaman ayırdığını söyledi.

Subaşı, birçok manken gibi mesleğini bırakıp tamamen oyunculuğa geçiş yapmayı düşünmediğini belirterek, şunları söyledi:

Oyunculuk yapıyorum, ilk mesleğe başlayışım modellikle oldu ve hala da yapıyorum, modelliği çok seviyorum. Çok keyifle yaptığım bir meslek. Büyük konuşmayayım, ileride fiziğim de el verdiği sürece uzun yıllar ben modellik yapmaya devam edeceğim. Bir çok kişi oyunculuğa geçiş yapınca tamamen modelliği silip atabiliyor, öyle bir tercihte de bulunabiliyor.

Ama ben açıkcası düşünmüyorum. Modelliğe de devam edeceğim. Son iki yıldır dizilerde oynadığım için oyunculuk daha ağır bastı ve vaktimin daha büyük bir kısmını kapladı. Oyunculuktan vakit ayırdığım kadarıyla modelliği yürütmeye çalışıyorum. Ama bırakmak tercihim değil.' (televizyongazetesi)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz