Halit Ergenç uyardı!

Hilton Bosphorus İstanbul Convention Center’da yapılan ‘Sosyal Fayda Zirvesi’ni sunan Halit Ergenç konuşmasında “Dünyayı kurtarabilecek son nesiliz. Sadece dünyaya değil, hayvanlara, kendimize de kötü davranıyoruz. İnanılmaz bir tüketim çılgınlığı içindeyiz. Dünyanın sonuna büyük bir hızla yaklaşıyoruz” dedi.

Magazin - 17.10.2018 22:00
Halit Ergenç uyardı!
Serenay Sarıkaya, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Hilton Bosphorus İstanbul Convention Center’da yapılan ‘Sosyal Fayda Zirvesi’ne katıldı. Geccenin sunuculuğu yapan Halit Ergenç konuşmasında “Dünyayı kurtarabilecek son nesiliz. Sadece dünyaya değil, hayvanlara, kendimize de kötü davranıyoruz. İnanılmaz bir tüketim çılgınlığı içindeyiz. Dünyanın sonuna büyük bir hızla yaklaşıyoruz” diye konuştu. Serenay Sarıkaya da “Doğa aşığıyım. Biz onu katletmezsek bize kat kat fazlasını sunacağına inanıyorum” cümlelerini kullandı.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel ekranlara dönecek mi?

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel ekranlara dönecek mi?"BEN DOĞA AŞIĞIYIM"


Geccede Serenay Sarıkaya şıklığı ile dikkat çekti. Güzel oyuncu konuşmasında "Ben bir doğa aşığıyım, doğada olduğum zaman kendimi daha yaratıcı ve verimli hissediyorum. Doğadan ihtiyacımız olan her şeyi alıyoruz ama geri vermeyi bilmiyoruz. Biz onu üzmez, incitmez ve katletmezsek doğanın da bize kat kat fazlasını vereceğine inanıyorum" cümlelerine yer verdi.

Serenay Sarıkaya'nın 'Bergen' heyecanı!

Serenay Sarıkaya'nın 'Bergen' heyecanı!Serenay Sarıkaya'nın 'dijital' aşkı!

Serenay Sarıkaya'nın 'dijital' aşkı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz