Hakan Sabancı yeni sevgilisiyle yakalandı!

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, aşklarına bir yenisini daha ekledi.

Magazin - 10.07.2018 15:23
Hakan Sabancı yeni sevgilisiyle yakalandı!
Geçtiğimiz günlerde oyuncu Merve Boluğur ile kısa süreli bir ilişki yaşayan iş adamı Hakan Sabancı, önceki gün Bodrum'da bir mekanda, Sedef isimli bir kadınla objektiflere yakalandı. Mekandan yeni sevgilisiyle birlikte ayrılan Hakan Sabancı, görevlilerin kendisini uyarması ile hemen sırtını gazetecilere döndü. Kameralardan yüzlerini gizleyen ikili, mekanın içine kaçtı.

Hakan Sabancı, Merve Boluğur'u aldattı mı?

Geçtiğimiz aylarda Aslıhan Karalar ile ilişki yaşaması nedeniyle Hakan Sabancı'nın kuzeni Fethi Kamışlı ile arası bozulmuştu. Ancak Sabancı, gazetecilerden kaçmak için çareyi kuzeninde aradı. Hakan Sabancı yeni kız arkadaşlarıyla birlikte Fethi Kamışlı'ya ait bot ile kaçmaya çalıştı. Ancak Hakan Sabancı, bu çabasında da başarılı olamadı.

Tescilli güzel kuzeniyle arasına girdi!

Tescilli güzel kuzeniyle arasına girdi!Botta da yine yüzlerini gizleyen ikili, ardından lüks teknelerine geçti. Hakan Sabancı ve yeni sevgilisi sabah teknede tekrar görüntülendi. İkilinin keyifli anları objektiflere yansıdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz