Hakan Peker'den Tarkan'a gönderme!

Hakan Peker’in "Ben öldükten sonra şarkılarım silinsin" şeklindeki vasiyetini açıklamasının ardından sosyal medyada ti'ye alınmasına kızan Peker, Tarkan'a göndermede bulunarak bir açıklama yaptı.

Magazin

Hakan Peker'den Tarkan'a gönderme! Kariyerine 1980'lerin başında dansçı olarak başlayan 57 yaşındaki Hakan Peker, 1989'da 'Bir Efsane' şarkısıyla müziğe iddialı bir giriş yapmıştı. 29 yılda 17 albüme imza atan Peker ''Bir daha albüm yapmayacağım. Kendime zaman ayıracağım. Unutulma hakkımı kullanmak istiyorum. Öldükten sonra şarkılarım silinsin. Bana anma gecesi de yapmasınlar'' sözleriyle geçtiğimiz günlerde vasiyetini açıklamıştı.

Hakan Peker vasiyetini açıkladı!

Hakan Peker vasiyetini açıkladı!
Hakan Peker’in bu açıklaması sosyal medyada olay oldu. Peker'in 1991'de çıkardığı, 'Hey Corç/Versene borç/ Olmaz Maykıl bende de yok' sözleriyle dillere marş olan şarkısı ti'ye alındı. Bu duruma sinirlenen şarkıcı, açıklama yaptı ve açıklamasını yaparken Tarkan'a da laf atarak şöyle dedi: ''Şarkımın hafızalarda onarılamaz yaralar açtığını söyleyerek aşağılıyorsunuz. Ancak aynı dönemde çıkan Tarkan'ın 'Kıl Oldum Abi' isimli sanat eserini hatırlamamanız manidar'.'

Tarkan'ın bu şarkısı ise 1992'de yayınlanmıştı.


Tarkan göndermeli reklam olay oldu!

Tarkan göndermeli reklam olay oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: