Hadise'ye haciz şoku!

Hadise'nin Bodrum'da açtığı plajın mülk sahibine 1 milyon 900 TL borçlu olduğu iddia edildi. Konuşulanlara göre parasını alamayan mülk sahibi konuyu yargıya taşıdı.

Dedikodu - 23.03.2018 12:06
Hadise'ye haciz şoku!
Ünlü popçu Hadise önceki yıl Bodrum'da ablası Hülya Açıkgöz'ün işletmeciliğini üstlendiği bir plaj açmıştı. Burada yaz boyu konserler veren Hadise'yle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Star TV'de yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın'da Hadise ve kardeşlerinin plajın mülk sahibine 1 milyon 900 TL borçlandığı ve bu borcu ödemedikleri ortaya çıktı.

Hadise rest çekti;

Hadise rest çekti; "Beni hiçbir şey korkutmaz"
ŞOKE EDEN İDDİA!

Konuşulanlara göre mülk sahibi konuyu yargıya taşıdı. Hadise'ye haciz kararı çıktı. Ama Hadise'nin kendi adına mülkü bulunmadığı ve haciz nedeniyle banka hesaplarında da para tutmadığı gerekçesiyle haciz gerçekleşmedi. Ayrıca aynı programda Hadise'nin plajın tanıtımı için bastırdığı afişlerin de paralarını ödemediği iddia edildi.

Hadise festival için servet harcadı!

Hadise festival için servet harcadı!

Hadise'nin cesur tercihi!

Hadise'nin cesur tercihi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hadise

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz