Hadise'nin skandal hareketine tepki yağıyor!

O Ses Türkiye jürisi Hadise'nin sosyal medya hesabından paylaştığı ve kendisini çekemeyenlere hediye ettiği pozu tepki çekti. Sosyal medyadan topa tutulan Hadise'nin takipçileri şarkıcıdan özür dilemesini beklediklerini belirtti. Hadise'nin gelen eleştirilere ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Magazin - 03.01.2019 09:25
Hadise'nin skandal hareketine tepki yağıyor!
Hadise'nin takipçilerine yaptığı skandal hareketin yankıları sürüyor. Şarkıcı dün gecce Instagram hesabından peş peşe fotoğraflarını paylaştı. Fransa'nın Paris kentinde tatil yapan Hadise'nin paylaştığı şapkalı fotoğraf takipçileri tarafından beğenilmedi. Bunun üzerine şarkıcı skandal bir harekete imza attı. Bu pozu paylaşarak yaptığı el hareketini ima ederek 'Şapkam ve ben. Beğenmeyenler zoom yapsın. Onlara güzel bir hediyem var' yazdı. Fotoğrafı paylaştığı andan itibaren topa tutulan Hadise, kendisini seven takipçileri tarafından da yaptığı hareket güzel karşılanmadı. Şarkıcıyla ilgili bir çok olumsuz yorum yapıldı. Hadise'nin gelen tepkilere ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. Şarkıcının takipçileri Hadise'den özür beklediklerini açıkladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hadise

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!