Hadise geri adım atmıyor!

Annesinin intihar girişimi sonrasında yaşananlar yüzünden kardeşleriyle arası açılan Hadise'nin öfkesi dinmiyor.

Magazin - 14.09.2018 13:54
Hadise geri adım atmıyor!
Popçu Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar girişimi sonrası Açıkgöz kardeşlerin arası açılmıştı. Ünlü şarkıcı, kız kardeşleriyle profesyonel iş ilişkisini bitirmişti. Hatta Hadise geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda bu olayın biraz daha konuşulacağını ama hassas bir konu olduğu için basından duyarlı davranmasını istediğini belirtmişti.

Kardeş kavgası mahkeme yolunda!

Kardeş kavgası mahkeme yolunda!Son olarak da kliplerinde ve konserlerinde Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışan Hadise, ablasının kendisinin üzerinden haksız kazanç elde ettiğini iddia ederek dava açmıştı. Eylül ayının ikinci haftası gerçekleşecek ilk duruşmadan önce Açıkgöz'lerin annesi Gülnihal Hanım devreye girdi. Kardeşler arasında yaşanan bu gerginlikten dolayı bir hayli üzgün olan anne Açıkgöz’ün kızlarının arasını düzeltmek için çok çaba sarf ettiği öğrenildi. Ancak Hadise’nin köprüleri yıktığı için geri adım atmadığı iddia ediliyor.

Hülya Açıkgöz'den Hadise'ye imalı gönderme!

Hülya Açıkgöz'den Hadise'ye imalı gönderme!'Kardeş kavgası'nda son durum ne?

'Kardeş kavgası'nda son durum ne?

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz