Güzellik reçetesi zevklerde!

Kadınlar güzel olabilmek için ciddi efor sarf eder, farklı maskeler ve kremlere yatırım yapar, birçok tüyoları kaçırmazlar. Pembeleşsin ve canlansın diye uğraştıkları o cilt, bir aşk acısı ile yerle bir olur. Göz altları çöker, rengi solar ve bütün bakımlar pöf diye heba olur. Bu durumdan kurtulmak aslında çok basittir.

Güzellik - 29.11.2017 18:27
Güzellik reçetesi zevklerde!
Hayatınız sadece aşka odaklı olmasın. Aynı zamanda zevkleriniz, ilgi alanlarınız, spor yapmak ve hobileriniz de olsun ki, biri hayatınızdan çekip gittiği zaman yıkılmayasınız. İnsan için en önemli güzellik reçetesi budur. Çünkü stresli ve psikolojiniz zayıf olduğu zamanlarda ilk çöken yüzünüzün kasları olur. Bu yüzden sizi gören herkes halinizdeki ve enerjinizdeki düşüklüğü, gözaltlarınızdaki morluklardan ve cilt renginizden anında anlar. Depresyonun eşiğinde olduğunuzda güzel olmanız çok fazla zorlaşır. Bu yüzden güzel olmak ve güzel kalabilmek istiyorsanız mutlaka severek yaptığınız hobilerinizi ve zevklerini geliştirin.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kadınlar, Güzellik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz