Gupse Özay'dan ilginç itiraflar!

Geçtiğimiz cuma Deliha 2 filminin baş kahramanı Gupse Özay, Cengiz Semercioğlu'na ilginç açıklamalarda bulundu.

Magazin - 14.01.2018 09:24
Gupse Özay'dan ilginç itiraflar!
Gupse Özay Deliha filmi için 21 kilo almış ardından film bitiminde fazla kilolarında kurtulmuştu.

Gupse Özay: Aşık olduk ne yapalım yani!

Gupse Özay: Aşık olduk ne yapalım yani!Filmin serisi devam edince verdiği kiloları yeniden alan Gupse Özay, filmin çekimlerinin bitimiyle kendini detoks programına sokmuştu. Gupse Özay'a filmin seri haline gelip gelmeyeceğini soran Semercioğlu'na, "Deliha, seriye dönecek gibi duruyor. Ama ben bu kiloyu bir daha alıp verebilir miyim bilmiyorum. Seri yapacağım için sağlığımdan olabilirim. Doktorlar da 'Saçmalama' diyor.

Gupse Özay, canlı yayını bastı!

Gupse Özay, canlı yayını bastı!Hollywood’ta insanlar global işler yaptıkları için onların canına minnet 100 milyon kazansam ben de 120 kilo olurum." diyerek film ile sağlığı arasında gidip geldiğini belirtti.

Barış Arduç’un rolü gerçek oldu!

Barış Arduç’un rolü gerçek oldu!Kontrol hastası olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, "Yazdığımı oynamak, oyuncuları yönetmek, etrafı kontrol etmeye çalışmak dünyanın en zor şeyi. Barış’a da hayatı zindan ediyorum ama kontrolden değil, hiperaktiflikten. “Bir otur, bir sus artık” durumu oluyor çevremde” diye de ekliyor.

Barış Arduç yeni projesini açıkladı!

Barış Arduç yeni projesini açıkladı!Filminin rakibi olan Arif V 216 hakkında da yorum yapan Özay, Cem Yılmaz’a “Ulan yandık! Bizi bitireceksiniz.” dediğini anlatıyor ve devam ediyor “Benim kitlem biraz daha çocuklar olduğu için “Neden olmasın?” dedik.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz