Gupse Özay: Sinemada başarılı olamazsam...

“Görümce” filmiyle Gupse Özay, Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Bol kahkahalı programda Özay, samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin - 01.12.2016 17:09
Gupse Özay: Sinemada başarılı olamazsam...
İşte Gupse Özay'ın açıklamaları:

"Herkesin bir görümce tanıdığı, bildiği hikayeler var. Genelde cadı oluyorlar. Kimse yanlış anlamasın ben de görümceyim. Abimin karısına ilk tanıştığımızda çok çektirmiştim. Dürüst olmak gerekirse ilk başlarda kıskandım, ağlama krizleri geçirdim.”

“Sinemada başarılı olamazsam dizi mecbur olacak. Seviyorlar sağ olsunlar. Güzel teklifler geliyor. Sinemada bir tane film yaptım. Çok sevdim bu serüveni. Dizi gibi çok yorulmuyorsun. Sindire sindire, eğlene eğlene bir yola çıkıyorsun. Hayatını idame ettirmek için para kazanmak gerekiyor. Deli paracı bir tip de değilim. Diziye gerek yok. Sinema sektörü biterse, Allah korusun kapı çalmaya başlarım.”

"Kimsenin drama oynamam konusunda bir beklentisi olmaz. Zaten bana öyle rollerde gülme gelir. Beni niye aldattın derken gülerim. Görsel güzel kadını oynayamam. Çok mimik kullanan biriyim. Ben komediden yürüyeyim.”

“Yönetmenlik eğitimi aldım. Film çekecek misin diye kimse sormuyor."

"Kadın olarak az sayıdayız, kadın senarist, yönetmen, komedyen... Kadınların da topa girmesini çok isterim. Eğer ben de ön ayak olabiliyorsam ne mutlu bana.”

"Annem diyor ki böyle tipten tipe neden kendine bunu yapıyorsun diyor. Görümce tiplemesi çirkin değil, güzellik kaygısı olan biri hatta. Genç kızlarımızın da güzellik kaygısı, estetik yaşının düşmesi, ambalaja çok önem verme içeriği önemsememe, ben güzel olayım da herkesi öyle alayım gibi durumlar beni rahatsız ediyor.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gupse Özay, Görümce

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz