Gülşen'in oğlu anne demeden önce 'Tarkan' dedi!

Gülşen, konuşmaya başlayan bir buçuk yaşındaki oğlunun ‘anne’ demesi için çok uğraştı. Ancak Azur Benan’ın ilk kelimesi annesinin yakın dostu Tarkan’ın adı oldu.

Magazin - 22.10.2018 10:59
Gülşen'in oğlu anne demeden önce 'Tarkan' dedi!
Gülşen, önceki akşam sahne aldığı Kartal'da muhteşem bir performansa imza attı. Hareketli şarkılarıyla hayranlarını coşturan sanatçı, sahne öncesinde de gazetecilerle sohbet etti. Temmuz'da baba olan Tarkan'ın kızı Liya'yı henüz görmediğini söyleyen Gülşen, 1 buçuk yaşındaki oğlu Azur Benan'la ilgili de ilginç bir ayrıntıyı paylaştı. Popçu, oğlunun ilk kelimesinin 'anne' olmasını beklerken yaşadığı hüsranı şöyle anlattı:


'BABASI DA ÇOK ÜZÜLDÜ'

"Azur'un ilk kelimesi kanka, ikincisi ise Tarkan oldu. 'Cuppa' şarkısında 'tayfa' kelimesi var. Ben hep evde 'kanka' diye mırıldanıyordum. Azur da önce 'kanka' sonra da 'Tarkan' dedi. Maalesef ilk sözleri 'anne' ya da 'baba' olmadı." Bu sözleriyle güldüren 42 yaşındaki şarkıcı, eşi Ozan Çolakoğlu'nun da oğlunun 'baba' demeden önce Tarkan demesiyle hüsrana uğradığını söyledi.

Gülşen'in şaşırtan tarzı!

Gülşen'in şaşırtan tarzı!
Gülşen'i affetti, Seren Serengil'i sildi!

Gülşen'i affetti, Seren Serengil'i sildi!GÜLŞEN POLEMİKLERDEN UZAK KALMAK İSTİYOR

Gülşen, "Yoğun bir maratondan geçiriyorum ve her zaman yaptığım iş ile gündeme gelmek istiyorum" diyerek de anne olduktan sonra son dönemde müzik dünyasındaki polemiklerden uzak kalmaya özen gösterdiğinin de altını çizdi. (Kaynak: posta.com.tr)

Gülşen'den yeni albüm müjdesi!

Gülşen'den yeni albüm müjdesi!Gülşen ve Seçkin Özdemir'in 13 yıl önceki görüntüleri şaşırttı!

Gülşen ve Seçkin Özdemir'in 13 yıl önceki görüntüleri şaşırttı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz