Göz alan teknoloji!

Hayatın içinde gelişen teknoloji giydiğimiz giysilere de dokunmaya başladı. Moda desem değil, sanat desem bilemedim, gelişim desem gerekliliğini çözemedim. Son günlerde gerek televizyon haberlerinde gerek birçok internet sayfalarında digital ya da ışıklı elbiselere rastlıyorum. Öyle ki bunlardan bazıları ışığı görünce beyaz ise siyah, ya da gri gibi renkten renge de geçebiliyor. Hatta bir tanesinin üzerinde televizyon ekranlarındaki ekran inceltilerek dizayn edilmişti.

Teknoloji - 16.01.2018 14:44
Göz alan teknoloji!
Dediğim gibi, ben gerekliliğini çözemedim ve anlamlandıramadım lakin teknoloji sıçrayan hastalık gibi her noktaya sıçrıyor. Amaçsız ataklar da yapabiliyor. Rahatsız elbiselerin kişileri uzaylıdan öteye götürmeyecek ve şıklıktan uzak olması zaten anlamsız. Hani yaygınlaşmasını isteyeceğim en son teknolojik parça budur. Payetli ışıltı neyimize yetmiyor! Bir düşünsenize sokakta araba farları yetmezmiş gibi bir de gözümüze giren ışıklı elbiseli insanlar dolaşsa. Ne kadar komik olurdu değil mi? Teknoloji güldürmemeli bence.


YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Teknoloji

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz