Göklerdeki kahraman

Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden Vecihi Hürkuş’un hayatını konu alan film 25 Mayıs’ta vizyona girecek. Biz Vecihi’yi ilk olarak Şener Şen’in tiplemesi ile tanımıştık.

Sinema - 11.01.2018 12:48
Göklerdeki kahraman
Yapılan basın toplantısında, filmin yönetmeni Kudret Sabancı, Vecihi Hürkuş’un gizli ve unutulmuş bir kahraman olduğunu söyledi.

Bir dönem filmi olarak karşımıza çıkacak “Hürkuş: Göklerdeki Kahraman” filminde başrolleri Hilmicem İntepe ve Gizem Karaca paylaşıyorlar.

Oyuncuları ve yönetmenleri ortaya çıkan filimin sonucundan çok memnun olduklarını dile getirirlerken, bu filmde iyi bir iş çıkarmak için gerekli bütün teknikleri kullandılar. Dönem filmi çekmek meşakkatlidir. Filmin görsel efekt sorumlusu Mehmet Çetin ise filmde özel bir görsel efekt teknolojisi kullandıklarını ifade ederek, "Seyircilerin filmle birlikte aksiyonun içine girebilmesi için çabaladık. Çok detaylı ve kapsamlı bir çalışma oldu. Aksiyonları hazırlarken kıvamında bırakmaya özen gösterdik. Kaliteli görsellerle dramı çok iyi birleştiren bir film oldu. Biz filmi çok sevdik, umarım seyirci de teveccüh gösterir.” dedi.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Vecihi Hürkuş

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz