Gmail tamamen değişiyor!

Google'ın çok uzun zamandır görünümünü değiştirmediği Gmail, büyük bir değişimden geçmek üzere... Peki Gmail'i yakında nasıl göreceğiz?

Teknoloji - 12.04.2018 12:14
Gmail tamamen değişiyor!
Google, G Suite müşterilerine gönderdiği bir e-postada Gmail'in yenilenmesi üzerine çalıştığını söyledi.
Gmail sadece tasarım olarak yenilenmeyecek, birkaç yeni işlev de sunacak.


Outlook kullanıcılarının seveceği bir yenilik ile güncelleniyor. Yeniliklerin başında Google Takvim'in Gmail ile bütünleşmesi yer alıyor.

Bunun yanında e-postaları erteleyip, birkaç saat veya gün sonra yeniden e-posta kutunuzda belirmesini sağlayabileceksiniz. Gmail'i Android'de veya iPhone'da kullananların bildiği akıllı cevaplar, artık gmail.com üzerinden de ulaşılabilecek.


Son olarak Google, e-postalarınızı çevrimdışı olarak depolayabilmeniz için yeni bir yöntem geliştiriyor. Google Apps yavaşça bırakırken verileriniz, standart web teknolojileri tarafından depolanacak.


Yeni tasarımla ilgili bir görüntü, henüz paylaşılmadı. Gmail'in arayüzü yıllardır çok değişmediği için yeni tasarımda Material Design diline yer verilmesi bekleniyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gmail, Google, Outlook

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz