Gergin ciltlere kavuşmak hayal değil!

Yer çekimine sadece belirli yıllar direnebilen cilt, zamanla sarkma yapmaya ve kırışmaya başlar. Çok can sıkıcı bir görüntü ile aynaya mutsuz bakmanıza sebep olurlar. Bunu geciktirmek için cilt bakımlarınızı daimi ve istikrarlı bir şekilde uyguladığınızda cildinizin direnci artar ve bunun önüne birkaç adım geçilebilir.

Kadın

Gergin ciltlere kavuşmak hayal değil! Aynaya baktığımızda ilk gördüğümüz yüzümüz bizim için en önemli yerimizdir. Çünkü insanlar da ilk olarak sizin yüzünüze bakarlar. Çeşitli krem, cilt bakım ürünleri zamanla alışılmış yüzde bir işe yaramamaya başlar ve bu yüzden cilt bakım maskeleri önemlidir.

Uzmanlar tarafından kanıtlanan, vücutta da birçok fayda sağlayan biberiye, aynı zamanda cilt için de bir kurtarıcı niteliğindedir. Cildinizi gerginleştirerek saha sıkı görünmesine ve toparlanmasına ciddi ölçüde yardımcı olur. Cildi güzelleştirirken gerekli bakımı da böylece sağlamış olursunuz. Peki, bu biberiyenin cilde uygulanması nasıl olacak? İşte tarif aşağıda…

Malzemeler:
* 10 gram biberiye,
* 1 su bardağı ılık süt.
Hazırlanışı ve Cilde Kullanımı:
1 su bardağı ılık süte 10 gr biberiye atıp bir kaç dakika bekletin. Daha sonra çay süzgeci veya tülbentle süzün. Bir parça pamukla göz çevresi hariç tüm yüz ve boynunuzu silin. Kısa sürede cildinizin daha gergin, diri ve canlı görünmeye başladığını şaşırarak göreceksiniz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: