GEÇEN HAFTA BUNLAR KONUŞULDU

Son bir haftada ünlüler cephesinde gelişen ve en çok konuşulan haberler...

Magazin - 12.01.2008 15:03
GEÇEN HAFTA BUNLAR KONUŞULDU
Bu kez onlar çaldı

Portekiz asıllı Kanadalı şarkıcı Nelly Furtado'nun 'Wait For You' adlı parçasının Muhlis Akarsu'nun seslendirdiği 'Allah Allah Desem Gelsem' türküsünden çalındığı YouTube'daki bir video sayesinde anlaşıldı. Kalan Müzik, Amerikan Telif Hakları Ajansı aracılığı ile Furtado hakkında yasal işlem başlattı.

Yakalayana daire

2008'e yeni bir aşkla girdiğini söyleyen Emel Sayın, magazin muhabirlerine bir teklifte bulundu. Sayın, 'Ben bugüne kadar yakalanmadım. Beni yeni sevgilimle yakalayana bir daireyi gözü kapalı veririm' diyerek paparazzilere meydan okudu.

Karısı peşimize özel dedektif taktı

Spiker Ece Özbek, 15 yıllık eşinden boşanmak üzere olan sosyetenin tanınmış isimlerinden Lemi Gülman'la tatil dönüşü yakalanması üzerine bir açıklama yaptı. Özbek, gazetelerde çıkan fotoğrafın Gülman'ın eşi Reyhan Gülman tarafından daha fazla nafaka alabilmek için dedektife çektirildiğini söyledi.

Kilise nikahı krizi

Tanyeli, sekiz aydır birlikte olduğu Yunanlı işletmeci ve reklamcı Alex Syropolos'la mart ayında evleniyor. Tek sıkıntılarının nikahla ilgili olduğunu söyleyen Tanyeli, 'Alex'in ailesi kilise nikahı istiyor. Ben buna pek sıcak bakmıyorum. Her şey birkaç gün içinde belli olacak' dedi.

Avşar'dan eşcinsellere destek

Turkmax'taki programında konuşan Hülya Avşar, 'Onların yaptığı arsızlık... Saldırmak, bir anda rahatlamak ve orgazm olmak için her şeyi gözden çıkarabilirler. Ama bunun bir ön safhası vardır. Sevişirler, dokunurlar ve karşılıklı tahrik sonucunda olur. Bazı erkekler, kendi zevkini tatmin ettikten sonra kadını bir kenara bırakıyorlar. Ben sonuna kadar eşcinsellerin arkasındayım. Bazı erkeklerin hırtlıklarından kadınlar kadınları tercih ediyorlar' diyerek, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Taksim'e şap dökülsün

Programının geçen haftaki bölümünde Taksim'deki taciz görüntülerini ekrana getiren Beyazıt Öztürk, tacizcilere ceza olarak verilen 57 YTL'yi şu sözlerle kınadı: 'Bu görüntüler üzerine sadece şunu söyleyebiliriz. Ayıp, ayıp, ayıp... Rezillik, rezillik, rezillik. Bizden tek bir öneri var. Taksim'e yılbaşı gecesi önümüzdeki sene bir gün öncesinden şap dökülsün. Taksim'e gidenlere bir güzel yalatsın önce... Önce bir yalasınlar, önce içerideki dürtü geçsin. O da olmadı oturtsunlar, şapa oturtsunlar.'


Üzüntüden mide kanaması geçirdi

Evli bir doktorla aşk yaşadığı iddia edilen Zeynep Korel Busbee, sonunda suskunluğunu bozdu. İddiaların ardından kızı Nazlı ile birlikte Londra'ya, eşi David Busbee'nin yanına dönen Korel, 'Kanseri yenmiş bir genç bulup, eğitim giderlerini karşılamak istedim. Bunun için de uzaktan akrabamız olan doktora başvurdum. Bu bağlantılar kurulurken ne yazık ki tatsız dedikodular çıkarıldı. Bunlar beni çok üzdü, mide kanaması geçirdim' dedi

Evet ayrılıyoruz

Prof. Dr. Ulvi Suvarioğlu ile üç ay içinde tanışıp evlenen Sibel Bilgiç, evliliğini bir ay yürütebildi. Aralık ayı başında Ataköy Marina'da sade bir törenle evlenen Bilgiç, boşanma kararı aldı. Ayrılık haberlerini doğrulayan ünlü şarkıcı, 'Evet, ayrılıyoruz. Biz evlenmekte çok acele ettik. Her şey üç ay içinde olup bitti. Bu yanlış bir adımmış, çok geç farkına vardık' dedi.

Kaya ayrıldıktan sonra evcil oldu

Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze programına katılan Hülya Avşar, itiraflarıyla haftaya damgasını vurdu: 'Aşık değil aşkın ötesinde bir duygu yaşıyorum.. Birlikte yaşlanabileceğim bir insanla birlikteyim..Zaman zaman karşılaşırdık Telefonlar mesajlarla başladı..Evlilik olmak zorunda değil ama bize yakışan neyse onu yapacağız. Önümüzdeki aylarda aynı evi paylaşacağız.. Kaya çok evcil değildi..

Türkiye'nin en güzel kadını ile evli bir erkek neden aldatır diyen Kenan Erçetingöz'e Hülya Avşar şunları söyledi:

'Bende de bir takım hatalar vardı. Kaya dışarı çıktığında belki bunalımdaydı. Tahrik edici kadınlar da var. Kadınlar eskisi gibi değil cesurlar artık. Kaya ayrıldıktan sonra evcil oldu. Demek ki bende de hata var. Her şey karşılıklı..'


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz