Gecce Mekan Ödülleri, İstanbul sokaklarını süslüyor!

Gecce Mekan Ödülleri için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor. 25 Şubat'ta Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri, bugünlerde Sistem 9’un yönetimini gerçekleştirdiği Look screens dijital açıkhava mecralarında şehrin dört bir yanını süslüyor. İşte detaylar...

Magazin - 11.02.2019 18:01
Gecce Mekan Ödülleri, İstanbul sokaklarını süslüyor!
Bu sene, 18. yılında olan Gecce Mekan Ödülleri; Türk ve dünya basınının ilgi odağında olmaya devam ediyor. Türkiye ve dünyadan en iyi mekanların ödülleriyle buluşacağı gecce, aynı zamanda unutulmaz bir görsel şölene de imzasını atmaya hazırlanıyor. Türkiye'de bir ilke imza atmaya hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri, aynı zamanda İstanbul'un dört bir yanını da süslemeye devam ediyor.

Baktığınız her yerdeyiz!

Vizyonunu her zaman yeniliğe açan, ufkunu ve hedefini sonsuzluğa uzatan Gecce Yayın Grubu imzası taşıyan Gecce Mekan Ödülleri yine çok konuşulacak bir ödül töreni için kolları sıvadı. Ödül törenine heyecanlı bir şekilde geri sayım yaptığımız şu günlerde; Gecce Yayın Grubu olarak İstanbul'un dört bir yanındayız!

İstanbul'un en eski alışveriş merkezlerinden Akmerkez ve Galleria, Beyoğlu Balo Sokak, Beyoğlu, Taksim Meydanı ve Maslak İTÜ'de bulunan Sistem 9’un yönetimini gerçekleştirdiği Look Screens dijital açıkhava mecralarında Gecce Mekan Ödülleri de yer alıyor! Gücümüz şehrin tüm noktalarına hızla yayılmaya devam ediyor...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gecce Mekan Ödülleri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz