Gamze Özçelik: "SUSMA!"

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu.

Magazin - 14.05.2018 22:30
Gamze Özçelik: "SUSMA!"
Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu. Gamze Özçelik, ''Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim'' diyerek. Amerika'nın Kudüs kararını eleştirmişti. Bu gün ise İsrail'in Kudüs'te yaptığı katliamdan sonra oyuncu sosyal medya hesabından "Utanç! Onursuz bir yaşamdansa, onurlu bir ölümü tercih eden Filistin’li kardeşlerimizin yanındayız! Yanında olmalıyız! Bugün gene tüm İslam alemi ve tüm insanlık büyük bir sınav vermektedir. Hak olan yolda, hak olan davada, zulme ve haksızlığa karşı SUSMA!" diyerek paylaşımda bulundu.

Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum inşallah başarabilirim

Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum inşallah başarabilirimGamze Özçelik setlere dönüyor!

Gamze Özçelik setlere dönüyor!Gamze Özçelik Kudüs'te

Gamze Özçelik Kudüs'te

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gamze Özçelik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz