Furkan Kızılay: Şımarmaya fırsatım olmadı

Bir süre önce Aslan Ailem dizisinin kadrosuna dahil olan Furkan Kızılay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kızılay, "Yaşıtlarım top oynarken ben çalışıyordum. Şımarmak için hiç vaktim olmadı" dedi.

Magazin - 21.01.2018 02:00
Furkan Kızılay: Şımarmaya fırsatım olmadı
Genç oyuncu Furkan Kızılay, 'Survivor' macerasından sonra TRT 1'de yayınlanan 'Aslan Ailem' dizisine dahil oldu. 6 yaşından bu yana ekranda olan Furkan Kızılay, artık izleyiciye gerçek Furkan'ı tanıtmak istediğini söyledi. 27 yaşına giren oyuncu, televizyonda geniş bir kitleye hitap ettiğini ve oyunculukta kendisini farklı rollerde kanıtlamak istediğini belirtti. Furkan Kızılay, yeni dizisini ve gelecek planlarını Günaydın'a anlattı.

20 yıldır bu sektörde tutunmayı nasıl başardınız?
Ailem bunda çok etkili oldu. Aslında çok zor bir hayat ama çocukken bunu anlamıyorsun. Ailem bana farkındalığı erken verdi. Dizginleri ellerinde tuttukları için şımarmaya fırsatım olmadı. Yaşıtlarım top oynarken ben çalışıyordum. 27 yaşındayım ve 7'den 70'e herkes tanıyor. Geniş bir kitleye hitap ediyorum.

Çocuk oyuncu konusuna nasıl yaklaşıyorsunuz?
Çocuk oyuncu olmak çok zor; eğitimini aksatmaman gerekiyor. Çalışma saatleri çok önemli. O zamanlar 20 saat çalışıyordum. Şimdi çocuk oyuncular için bir standart getirildi. Ben hafta sonu sette, hafta içi okuldaydım. Sette ödev yapıyordum. Şimdikiler çok şanslı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Furkan Kızılay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz