FİLMİNİ İZLEYENLERE SÜRPRİZ YAPTI!

Birden bire Kars Şehir Sineması'na daldı ve filmi vatandaşla birlikte izledi.

Magazin - 20.01.2008 15:59
FİLMİNİ İZLEYENLERE SÜRPRİZ YAPTI!
Kabadayı filminin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, filminin gösterimde olduğu Kars Şehir Sineması'na baskın düzenleyerek izleyicilere sürpriz yaptı. Sanatçısı İmirzalıoğlu, Kars'ın internet haber sitesi "www. karsmanset.com"un 2. kuruluş yıldönümü nedeniyle haber sitesinin sahibi Yargıç Harmankaya'nın davetlisi olarak Kars'a geldi. Şener Şen ile başrolünü paylaştığı 'Kabadayı' filminin de gösterimde olduğu kente gelir gelmez soluğu Şehir Sineması'nda alan İmirzalıoğlu, kendi filmine baskın düzenledi.

Filmin ortasında sahneye çıkan İmirzalıoğlu, izleyicileri şoke etti. Filmini izledikleri ünlü sinema sanatçısını bir anda karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemeyen sinemaseverlerin ilk sözü 'Hoşgeldiniz' oldu. Filmi böldüğü için özür dileyen ve sahneden ayrılmak isteyen İmirzalıoğlu'nu bu defa izleyiciler bırakmadı. İmirzalıoğlu, daha sonra Şehir Sineması önünde bekleyen hayranlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz