Filiz Akın'dan kötü haber!

Duyurduğu kötü haberler sebebiyle magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Filiz Akın’ın geçen hafta Marekeş’e dünyaca ünlü argan yağının yapılışını seyretmeye gittiğini, ancak serum ve ilaçlarla çok kısa bir müddet ayakta durabildiğini yazdı.

Magazin - 12.06.2018 15:01
Filiz Akın'dan kötü haber!
Onur Akay, "Geçen hafta Marekeş'te dünyaca ünlü argan yağının yapılışını seyretmeye giden Filiz Hanım, yine serumlarla ve kullandığı ilaçlarla sadece bir müddet ayakta durabilmiş. Filiz Akın, ‘Takviyelerle, ailem, arkadaşlarım, dostlarım kısa zaman dilimleri içinde bana çok güzel şeyler yaşatıyorlar. Şükretmek ve hayata katılabilmek güzel şey.'dedi. Usta sanatçımıza acil şifalar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Filiz Akın sinemadaki idolünü açıkladı!

Filiz Akın sinemadaki idolünü açıkladı!Kanseri yenen Filiz Akın, çok önemli bir ameliyatla menenjit ve yüz felcinden kurtulmuştu.

Daha sonra ise şahdamarına stent takılması ameliyatıyla, beynine pıhtı gitmesiyle oluşabilecek hayati tehlikeden ve felç olma durumundan, riskli ama başarılı bir ameliyatla yine kıl payı kurtulmuştu.

Filiz Akın'dan iyilik hareketine destek!

Filiz Akın'dan iyilik hareketine destek!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Filiz Akın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz