Fİ yeni sezonu Çİ'de savaş başlıyor!

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satar Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden Nükhet Bıçakçı ve ÖzlemYücel tarafından senaryolaştırılan Fi’nin yeni sezonu Çi, 7. Bölümüyle, puhutv’de izleyicisiyle buluşuyor.

TV Dünyası - 20.01.2018 11:47
Fİ yeni sezonu Çİ'de savaş başlıyor!
Tehlike çanları Duru için çalıyor

Gösteri hazırlıkları sırasında yaşanan olaylarla bir kimlik bunalımı yaşamaya başlayan Duru, Deniz’le yeniden yakınlaşmıştı. Duru’yu izlemek için hazırlıkların yapıldığı salonun dört bir yanına gözetleme kameraları kuran Can Manay ise henüz bu yakınlaşmayı görememişti. Ancak olan biten her şeyi gören biri vardı: Bilge.

Sadık ve Özge ittifakı ne yapacak?

Can Manay'ın kendini korumak için Nadir'le iş birliği yapmasının ardından Sadık Murat Kolhan için büyük kararlar zamanı geliyor. İnce bir plan yapan Sadık, hayatının yüzleşmesi ve savaşına çıkıyor.

Eti, Can’ı durdurabilecek mi?

Can Manay’ın Duru’ya hissettiği büyük tutkunun ve bu tutkunun doğurabileceği tehlikelerin farkında olan Eti, Can’ı durdurmak için harekete geçecek. Eti ve Bilge’nin Duru ile Deniz arasında yaşananları Can’a söyleyip söylemeyeceği ise merak konusu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz