Feyza Aktan Deniz'den kıyafet itirafı!

Özge Borak'la Bebek'te görüntülenen Feyza Aktan Deniz kıyafetiyle ilgili gelen eleştirilere cevap verdi.

Magazin - 16.04.2018 17:52
Feyza Aktan Deniz'den kıyafet itirafı!
Özcan Deniz ile hamile eşi Feyza Aktan Deniz geçtiğimiz haftalarda Etiler'de bulunan Günaydın Et'ten çıkarken görüntülenmişti. Oğlu Kuzey'e 8 aylık hamile olan Feyza Aktan Deniz'in üzerinde kırmızı kürk, siyah tayt ve tişört vardı. Feyza Deniz aynı kıyafetle 3 ay önce de havalimanında görüntülenmişti. Üzerinde aynı kıyafetle görüntülenmesi sosyal medyada olay olmuş, "Eşin sana alışveriş yapmıyor mu?" yorumlarına neden olmuştu.

Özcan Deniz'den eşi Feyza'ya büyük jest!

Özcan Deniz'den eşi Feyza'ya büyük jest!
Feyza Aktan Deniz dün Özge Borak ile Bebek'teydi. Bir kafede oturan ikili ayaküstü magazin muhabirleriyle de sohbet etti. Sorulara yanıt veren Borak, “Dizi bittikten sonra yeni sezonu beklediğini ve tatil yaptığını bir yandan da Feyza'nın doğumunu beklediklerini” söyledi.

Özcan Deniz'in bebeğin ismi belli oldu!

Özcan Deniz'in bebeğin ismi belli oldu!
Hamile eşi aşerince Özcan Deniz bakın ne yaptı?

Hamile eşi aşerince Özcan Deniz bakın ne yaptı?Muhabirler Feyza Aktan Deniz'e ise giydiği kıyafeti hatırlatarak "Yapılan yorumlar için ne diyeceksiniz?" diye sordular. Feyza Aktan soru karşılığında; “Tamamen tesadüf her gün farklı kıyafet giyiyorum. Benim için görsellikten önce nasıl rahat ediyorsam öyle giyiniyorum” şeklinde bir açıklamada bulundu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz