Fatma Girik: "Gördüğüm yerde Mustafa Ceceli'ye tokadı patlatacağım!"

Ünlü sanatçı Fatma Girik eski eşi Sinem Gedik'in mahrem görüntülerini basına sızdıran Mustafa Ceceli'ye tepki gösterdi. Girik, Ceceli hakkında "Yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım" dedi.

Magazin - 21.07.2018 14:57
Fatma Girik: "Gördüğüm yerde Mustafa Ceceli'ye tokadı patlatacağım!"
Sinem Gedik ile İntizar'ın özel görüntülerini basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceliye bir tepki de usta oyuncu Fatma Girik'ten geldi. Girik "Gördüğüm yerde Ceceli'nin yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım ablası olarak" diyerek sert tepki gösterdi.

Posta'ya konuşan ünlü oyuncu konu hakkında şunları söyledi: "İntizar'ı tanımıyordum bile. Duman gibi bir grup zannediyordum. Kadın olduğunu öğrendiğimde şaşırdım. Mustafa Ceceli'yi de çok dinlemem ama olayı duyunca dehşete kapıldım. Bir insanın mahremine kamera ile girmek yavşaklık, kalleşlik! Senin çocuğunun annesi o. Hadi kamera koymadın diyelim, basına neden haber uçurdun? İnsanın başka bir sevgilisi olursa, anlarsın ki sen de bulamadığını o adamda bulmuş. Kabul edersin. Ama bu hikayede kadının sevgilisi hemcinsi. Onun tercihi. Bu olayda sadece Mustafa Ceceli kabahatli. Zaten boşanmışsın. İster kadınla sevişir ister erkekle, sana ne? Sen ne karışıyorsun artık? Gördüğüm yerde Ceceli'nin yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım ablası olarak."

Mustafa Ceceli'nin oğlu için 'yurt dışı yasağı' kararı aldırdı!

Mustafa Ceceli'nin oğlu için 'yurt dışı yasağı' kararı aldırdı!"Beni İntizar'dan koruyun!"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz