Evini su basan Demet Akalın isyan etti!

Okan Kurt'tan 11 Eylül'de boşanan ve zor günler geçiren Demet Akalın'ın bir de evini su bastı. Şarkıcı Instagram hesabından isyan etti.

Magazin - 14.09.2018 11:38
Evini su basan Demet Akalın isyan etti!
Önce Okan Kurt'un borçları nedeniyle evine haciz gelen ardından da 6.5 yıllık evliliğini sonlandıran Demet Akalın'ın aksilikler peşini bırakmıyor. Şimdi de şarkıcının evini su bastı. İstanbul'da etkili olan sağanak yağmur sonrası ünlü şarkıcının evi sular içinde kaldı.

''BEN SİZE NE YAPTIM?''

Demet Akalın, bugün Instagram hesabından su basan odasının fotoğrafını paylaştı.

Hacze gelenlere kendi elleriyle çay verdiğini ve onlara güvendiğini ama onların evin hortumlarına kadar götürmeye çalıştığını iddia ederek hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Demet Akalın şu sözlerle isyan etti:

''Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, icra müdürü hakkınızda suc duyurusu yapıcam! Şu evimin sökemediğiniz kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı!! Kurutma makinalarını da almışsınız çocuğumun eşyaları perişan!! Yaa ben size o gün kendi elllerimle çay servisi yaptım müdüre güvendim çektim çıktım evden kızımla!! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım?? Soruyorum ne yaptım!

Ben size ricam etttim Hiranın ilk okul günü girmeyin odasına dedim. TV, klima ne varsa alacağız dediniz!

Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim! O formalite boşandı diyenlerin hepsini yüce rabbbime havale ediyorum!

Nerede çocuk, nerede aile mahkemasi! Nerede benim hakkım!''

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz