"Evet Şeyma Subaşı’yım, waffle yiyorum"

Bir davet çıkışı canı waffle çeken Şeyma Subaşı kendisini sokağa attı. Bir yandan waffle yiyen bir yandan da video çeken sosyetik güzeli tanıyanlar ‘Bu Şeyma Subaşı değil mi?’ diye birbirlerine sordu. Şeyma Subaşı da “Evet Şeyma Subaşı’yım, waffle yiyorum” cevabını verdi.

Sosyete

"Evet Şeyma Subaşı’yım, waffle yiyorum" Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle tanınan Şeyma Subaşı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 'Sadece Şeyma' isimli bir kitap da çıkaran sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda imza günü düzenlemişti. Kitabı 40 bin satış rakamına ulaşan Subaşı başka bir kitap çıkarmayacağını, 'Sadece Şeyma'nın ilk ve son kitabı olacağını belirtmişti.

Şeyma Subaşı noktayı koydu:

Şeyma Subaşı noktayı koydu: "İlk ve sondu bir daha..."‘Evet Şeyma Subaşı’yım, waffle yiyorum’

Şeyma Subaşı, geride bıraktığımız akşam katıldığı bir davet sonrasında kendisini sokağa attı. Canı waffle çeken ve bir mekana uğrayarak bu isteğini gideren Subaşı, bir yandan video çekerken bir yandan da atıştırmaya başladı. Bu sırada kendisini tanıyanların ‘Bu Şeyma Subaşı değil mi?’ şeklindeki konuşmaları da kayda girince Subaşı kendisini gülmekten alıkoyamadı ve “Evet Şeyma Subaşı’yım, waffle yiyorum” şeklinde bir yorumda bulundu.Şeyma Subaşı hamile mi? O iddiaya yanıt verdi!

Şeyma Subaşı hamile mi? O iddiaya yanıt verdi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: