Esra Sönmezer'i görenler şaştı kaldı!

Oyuncu Esra Sönmezer, önceki akşam Cadılar Bayramı kostümüyle görüntülendi. Güzel oyuncu muhabirlerin, "Esra Hanım" diye seslenmesi üzerine ise, "Esra kim? O yok, Azrail var" deyince şaşırttı.

Magazin - 07.11.2018 21:00
Esra Sönmezer'i görenler şaştı kaldı!
Oyuncu Esra Sönmezer, önceki akşam Cadılar Bayramı kostümüyle objektiflere yansıdı. Güzel oyuncu, Azrail kıyafeti ve elinde orağıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sönmezer, çevredekilerin şaşkın bakışları altında Nişantaşı sokaklarında tur attı.

Güzel oyuncu, muhabirlerin "Esra Hanım" diye seslenmesi üzerine "Esra kim? O yok, Azrail var" şeklinde cevap verdi. Esra Sönmezer, Cadılar Bayramı için böyle giyindiğini ve insanların üzerindeki kıyafetle kendisini tanımadığını dile getirdi. Ayrıca çok resim çektiren olduğunu da sözlerine ekledi. "Neden Azrail kostümü seçtiniz?" sorusuna ise başarılı oyuncu verdiği cevapla şaşırttı. Sönmezer, "Azrail iyi bir melektir. Canımı yakanların canını almak istiyorum" dedi.

İşte Esra Sönmezer'in şaşırtan kostümü:


Esra Sönmezer, kardeş ülkenin reklam yüzü oldu!

Esra Sönmezer, kardeş ülkenin reklam yüzü oldu!Sere serpe böyle güneşlendi!

Sere serpe böyle güneşlendi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Esra Sönmezer

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz