'Erkenci Kuş'un yayın günü değişti!

Star TV'nin sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş'un yayın günü yine değişti.

TV Dünyası - 19.12.2018 10:41
'Erkenci Kuş'un yayın günü değişti!
Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş için sürpriz bir karar geldi. Erkenci Kuş, yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlamış, ancak Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonda ekranlara dönünce dizi cumartesi gününe alınmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ufak Tefek Cinayetler'in erken final yapmasının ardından Erkenci Kuş'un da yayın gününün değişmesi kararlaştırıldı. Böylece sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, artık salı akşamları ekranda olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aylin’in hain planı Sanem ve Can’ın aralarını bozacak mı?Aylin, Sanem ve Can’ın yakın oldukları fotoğrafları basına sızdırır. Ertesi gün çıkan aşk haberleriyle bütün ajans çalkalanmaktadır. Sanem bunu öğrenince panikler, ailesinden bu haberi gizlemeye çalışsa da Mevkıbe ve Nihat çoktan haberi duymuştur. Bunun üzerine Sanem ilişkisi daha fazla yıpranmasın diye ajanstan ayrılmaya karar verir. Fakat Can buna asla izin vermez ve Sanem’in ondan beklemediği bir ciddiyetle ilişkisine sahip çıkar. Aylin’in Sanem ve Can’ın aralarını bozmak için hazırladığı bu plan, onların ilişkilerine nasıl etki edecektir?
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz