Erdal Toprak’tan “Aşk Yokmuş Orada”

Daha önce yarışmalar vasıtasıyla tanıştığımız Erdal Toprak, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye yarışmalarında Toprak Kardeşler olarak kardeşiyle beraber sergiledikleri performanslarla büyük yankı uyandırmıştı.

Müzik - 26.03.2018 10:53
Erdal Toprak’tan “Aşk Yokmuş Orada”
Ağırlıklı rap müzik yapan ekip ara ara sahnede hiç duyulmamış duygusal şarkılara da yer vermişti. Erdal Toprak’ın yorumlarıyla tanıştığımız bu şarkılar internet platformlarında çok büyük ilgi gördü. Erdal da bu ilgiden yola çıkarak bu aralar, talep gören şarkıların da içinde bulunduğu, toplamda 9 eserden oluşan bir solo albüm çıkarıyor. Albümde aynı zamanda bestekâr olarak da Erdal Toprak’ı görebiliyoruz. Yaklaşık bir senedir bu albüm için çalıştığını söyleyen genç sanatçı, DokuzSekiz Müzik Yapım etiketiyle dinleyicileriyle buluşuyor.

Genel olarak albümle ilgili aldığımız bilgilere göre, tek düet Sancak ile birlikte. Ayrıca Sancak tarafından bir beste hediye edilmiş. Sancak dışında Uğur Karadağ, OnurMine ve Ömer Toprak albümün söz beste bölümlerinde yer alıyorlar. Aranjeler ağırlıklı olarak Çağlar Kocatepe’ye, 1 şarkı Görkem Onur TURAN'a ve stüdyo işlemleri ise Buğra Kunt’a ait.

Aynı zamanda çıkış şarkısı olan “Aşk Yokmuş Orada” nın da klip çekimlerinde yönetmen olarak Oğuzhan Ejderoğlu ve Goril Yapım ile çalışıldı. Albüm şarkılarını tüm digital platformlardan dinleyebilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Erdal Toprak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz