Ercan Saatçi alkolün dozunu kaçırdı!

Ercan Saatçi, Nişantaşı'nda bir mekandan alkollü olarak çıkarken objektiflere yakalandı. Saatçi, kendisini görüntüleyen gazeteciye küfretti ve ardından gazeteciyi kovdurmakla tehdit etti.

Magazin - 13.05.2018 14:11
Ercan Saatçi alkolün dozunu kaçırdı!
Şarkıcı Ercan Saatçi, önceki gün Nişantaşı'nda katıldığı bir davetten çıkarken objektiflere takıldı. Saatçi, kendisini görüntülemek isteyen bir gazeteciye küfür etti ardından da işinden kovdurmakla tehdit etti.

Gecceden iki kadınla ayrılan 50 yaşındaki Ercan Saatçi, alkolün dozunu kaçırdı. Saatçi, kendisini görüntüleyen kameraya "Yaşa Fenerbahçe sen çok yaşa" diye bağırdı.

Ercan Saatçi, daha sonra ise muhabir ve kameramanı yanına çağırdı. Ünlü şarkıcı, yanına çağırdığı muhabir ve kameramana ilk önce "S..tir git" dedi. Saatçi, cebindeki telefonu çıkardı ve telefon ile muhabire küfür ederek kayda aldı.

Ercan Saatçi, yanında bulunan kişilere "Bu çocuk nerede çalışıyor. Hemen işine son verdirelim" ifadelerini kullanarak gazeteciyi tehdit etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ercan Saatçi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz