ENGİN GÜNAYDIN'I ELEŞTİRDİ!

SEYFİ DURSUNOĞLU, AVRUPA YAKASI'NDA 'BURHAN'I CANLANDIRAN ENGİN GÜNAYDIN'I ABARTILI BULDUĞUNU SÖYLEDİ

Magazin - 18.03.2008 00:38
ENGİN GÜNAYDIN'I ELEŞTİRDİ!
Dursunoğlu, Sibel Turnagöl'ün Star'da yayınlanan 'Keyf-i Sibel' programına konuk oldu. Ünlü sanatçı, televizyonda en çok beğendiği yapımlar arasında Komedi Dükkanı, Elveda Rumeli, Binbir Gece ve Avrupa Yakası'nı saydı.

Seyfi Dursunoğlu, Avrupa Yakası'nda Engin Günaydın'ın kendisini rahatsız etmeye başladığını vurgulayarak, oyuncuyu abartılı bulduğunu belirtti:

'Diyalekt yapıyor, hangi yöreye ait onu bilmiyorum. Konuşma özürlüyse bazen çok muntazam konuşuyor, bazen 'litfenn'... Dünyada hiç kimse 'lütfen'e 'litfenn' demez yani. Böyle fazla abartılı gelmeye başladı. Bir de rolünü uzatmış olmak için bir sürü manasız hareketler yapıyor, son kelimeye gelinceye kadar uzatıyor uzatıyor ondan sıkılmaya başladım.'

Binbir Gece dizisinde yan karakterlerin hikayelerinin çok fazla yer almasını eleştiren Dursunoğlu, böyle devam ederse bu diziyi izlemeyi bırakacağını sözlerine ekledi.


televizyongazetesi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: