Engin Akyürek'e Peru'da yoğun ilgi!

'Çocuklar Sana Emanet' filminin galası için Peru'ya giden Engin Akyürek'e sevgi seli...

Magazin - 10.08.2018 11:25
Engin Akyürek'e Peru'da yoğun ilgi!
Engin Akyürek’in Latin Amerika’daki şöhreti, son filmi “Çocuklar Sana Emanet”in de yolunu açtı. Rol aldığı diziler Latin Amerika ülkelerinde büyük ilgi gören oyuncu, Brezilya, Peru, Kolombiya ve Arjantin gibi ülkelerde de sinemaseverler bir araya gelecek.

Bergüzar Korel yeni projesiyle ilgili konuştu!

Bergüzar Korel yeni projesiyle ilgili konuştu!Bu kapsamda Akyürek ilk olarak Peru'da bulunan hayranlarıyla bir araya geldi. Yapılan galaya Perulu sinamaseverler yoğun ilgi gösterdi. O anlar kameralara böyle yansıdı:Bergüzar Korel ve Engin Akyürek kamera karşısında!

Bergüzar Korel ve Engin Akyürek kamera karşısında!Engin Akyürek, 'Çocuklar Sana Emanet' filminde hayatı geçirdiği trafik kazasıyla dağılan Kerem adlı mimarın yaşadıklarını canlandırıyor. Akyürek filmde Hilal Altınbilek, Şerif Sezer ve Osman Alkış’la kamera karşısına geçti. 'Çocuklar Sana Emanet'i Çağan Irmak yazıp yönetti.

Kara Para Aşk, İspanya'da gün birincisi!

Kara Para Aşk, İspanya'da gün birincisi!12 milyon İspanyol, Fatmagül'ü izledi!

12 milyon İspanyol, Fatmagül'ü izledi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz