Elçin Sangu'dan televizyon eleştirisi!

Yaşamayanlar ile setlere dönen Elçin Sangu, dijital platformda yayınlanacak olan diziyle işlerinin kolaylaştını dile getirdi.

Magazin - 01.06.2018 14:59
Elçin Sangu'dan televizyon eleştirisi!
Elçin Sangu, Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'daki 'Mia' karakteriyle setlere döndü. Bir dergiye kapak olan oyuncu, ''Sansür ve içeriğimize karışılması konusunda rahat bir nefes alabilirsek, hayalimizdekine yakın bir sonuç çıkarmamız da kolaylaşır. Blutv'nin içeriği paralı ve bu daha özgür olduğumuz anlamına geliyor" dedi.

Elçin Sangu'dan Ezhel'e destek!

Elçin Sangu'dan Ezhel'e destek!Yeni rolü için imajını değiştiren Elçin Sangu sözlerine şöyle devam etti: ''Televizyon herkese açık olduğu için orada alanınız daha dar. Alanınız daraldıkça da yaptığınız oyunculuk kısıtlı oluyor. Yaşamayanlar'ı izlediğinizde çok yüklenenler olacak, 'Helal olsun' diyenler olacak. Ne olursa olsun, önemli olan bizim böyle bir şeye cesaret edebilmiş olmamız''

Elçin Sangu, 'Defne'yi gömdü!

Elçin Sangu, 'Defne'yi gömdü!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz