EKRANDAN FIŞKIRAN GÖĞÜSLER!

'Bu hafta Bülent Ersoy’un makyajsız fotoğrafları çıktı internette.. Hadi diyelim, Bülent Hanım’ın biraz seksiliğe ihtiyacı vardı! Peki ya Osmantan’la evlenme arifesinde olan Ebru Gündeş’in seksi göğüslerinin durumu ne öyle?Osmantan’ın programına reyting kıyağı mı yapıyor acaba?'

Magazin - 20.01.2008 21:31
EKRANDAN FIŞKIRAN GÖĞÜSLER!
Dayanamadım yazacağım vallahi!

Şu anda köşemde zaten taze yazı var (Hem de bomba gibi bir yazı.. Okuyun da Can-Petek nikahının perde arkasını görün) ama benim editörlerim bunu görmeyeceği, yazmayacağı için ben yazacağım! Kendim yazıp, kendim manşet yapacağım! Editörlerim kusura bakmasın lütfen..

Allah'ın ne şanslı kulları var!

Şu kısacık hayatımızda, bir milli piyangodan ikramiye kazansak nasıl olur değil mi? Her şey bir anda değişebilir. Ya da Osmantan Erkır gibi şanslı da olabilirsiniz!

Ha milli piyango vurmuş, ha Osmantan olmuşsun! İkisi de aynı bence!

Yılların Ayşe Egesoy'u arka planda kalmış ama kaşla-göz arasında ekrana çıkma fırsatı bulunca, "Ekranın harika çocuğu Osmantan Bey'le aynı ekranı paylaşmaktan onuır duyuyorum" diyor!

Bunu yılların Ayşe Egesoy'u diyor!

Geçen gün asistanıma, Ajda Pekkan'la görüşmek istediğimi söyledim, ulaşamadım "Bana Ayşe Egesoy'u bağlayın" dedim. Asistanım Aslı da, "Herhalde Ayşe Ersayın demek istediniz Kenan Bey?" dedi..

Aklımızda böyle bir yeri olan Ayşe Egesoy, ya yerini ve kıymetini bilmiyor ya da Türkiye'deki sahte televizyonculuk çarkları arasında yaşam mücadelesi vermeye çalışıyor!

Ama her şeyin bir onuru olmalı!

Osmantan, Ayşe Egesoy'un çocuğu gibi! Hem yaşça, hem de tecrübe bakımından!

Herkes bir yol tutturmuş gidiyor bu alemde! Salak magazinciler de birbirini yiyor! Yedikçe de programlar bir bir kalkıyor!

Popstar'ın değişmeyen jürisi Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan asansörlü platformda çıktılar stüdyoya! Şova bak! 3 saniye sürdü aslında bu tantana ve paralı organizasyon!

Benim de öyle göğüslerim olsa herhalde Kanal 1'de bana böyle elektrikli platform yapardı sanırım!

O, Bülent Ersoy ve Ebru Gündeş'in göğüslerinin durumu ne öyle?

Bu hafta Bülent Ersoy'un makyajsız fotoğrafları çıktı internette.. Hadi diyelim, Bülent Hanım'ın biraz seksiliğe ihtiyacı vardı! Peki ya Osmantan'la evlenme arifesinde olan Ebru Gündeş'in seksi göğüslerinin durumu ne öyle?

Osmantan'ın programına reyting kıyağı mı yapıyor acaba? Müstakbel kocaya kıyak!
Malum, ekranlarda kıran kırana bir reyting kavgası yaşanıyor. Kimileri evleniyor, kimileri yeni genç sevgililer bulup Paris'e gidiyor ve herkese haber veriyor! Kim kimi şey ederse artık!

Ekrandan fışkıran göğüsleriyle Bülent Ersoy ve Ebru Gündeş'in arasında Orhan Baba şaka gibi duruyordu!

Konuşmalarını çok beğendiğim, yerinde tespitler yapan Armağan Çağlayan'ın neden pembe gömlek giyme ihtiyacı duyduğunu ise hiç anlayamadım doğrusu (Herhalde yazımı birileri Armağan'a söylemiş olacak ki, reklam arasında pembe gömleğini çıkartıp beyaz gömlek giydi)!

Bu meslekte geçen 30 yıl sonra, hala anlayamadığım şeyler oluyorsa bizde mi yanlış var acaba?

Sen ağzınla kuş tutsan, Tamer Karadağlı'nın NTV ekranında katıldığı Çiğdem Anad'ın programında dediği gibi "Kıçınla balık tutsan" da bir şey değişmiyor!

Doğruluk, dürüstlük, seviye.. RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın örnek olma adına katıldığı programda yuttuğu helyum! Hepsi boş..

Yaşasın kulisler! Yaşasın yalakalık! Yaşasın fışkıran göğüsler! Yaşasın gencecik çocuklarla evlenen ve olay yaratan Diva'lar!

Gerisi palavra!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz