Eda Pera Küçük'ün şikayetçi olduğu Deniz Evin konuştu!

Geçtiğimiz aylarda eski sevgilisinin darp ettiğini söyleyen ve fotoğrafları yayınlayan Eda Pera Küçük, Tolga Pancaroğlu'nun arkadaşı Deniz Evin'in tehdit ettiğini söylemişti.

Magazin - 18.01.2018 14:11
Eda Pera Küçük'ün şikayetçi olduğu Deniz Evin konuştu!
Eda Pera Küçük, geçtiğimiz günlerde kendi gibi oyuncu olan sevgilisi Tolga Pancaroğlu'nun şiddetine maruz kaldığı sosyal medyadan duyurup yardım istemişti. Eda Pera Küçük'e destek mesajları yağarken Pancaroğlu'da suçlamaları reddetmişti. Tolga Pancaroğlu'nun yakın arkadaşı Deniz Evin'in kendisine tehdit içeren mesajlar attığı söyleyen Eda Pera Küçük, "Yalvarıyorum yardım edin!" diyerek sosyal medyada paylaşmıştı. Savcılığın soruşturmayı başlatmasıyla Deniz Evin'den bir açıklama geldi:

"Yanlış anlama var, tehdit etmedim. Ben bu mesajı attığımda ortada ne bir dava, ne bir soruşturma, ne de tarafların birbirine karşı bir şikayeti vardı. Hatta bu mesajdan bir süre önce Eda Pera Küçük'ün ricası üzerine iki kişiyi bir araya getirip barıştırdım. Yani ikisini de tanıyor ve ilişkilerine zaman zaman şahit oluyordum. Bu şahit olduğum süre içinde ne Eda Hanım'dan, ne de Tolga Bey'den şiddet, darp veya bir kavga olayı duydum. Bu konu ile ilgili çıkan şiddet haberleri gerçeği yansıtmış olsaydı, kardeşim kadar sevdiğim Tolga Pancaroğlu'nun değil, Eda Hanım'ın yanında olurdum. İki gündür basında yer alan haberler, beni ve ailemi fazlasıyla yıpratmıştır. 25 Mayıs 2017 tarihinde tamamen iyi niyetimle ve uzlaştırmacı tavrımla attığım bu mesaj, tehdit mesajı olarak bazı basın kuruluşlarında yer aldı. Sosyal medyada da başlayan bu karalama kampanyasından dolayı sizlere bu açıklamayı yapmak durumda kaldım." diyerek tüm suçlamaları reddetti. Eda Pera Küçük'ün Tolga Pancaroğlu'nun evine izinsiz girdiği ve hırsızlık yaptığını belirten Evin, "Ben de ikisini de tanıyor olmanın verdiği yükümlülükle, bir geçmişlerinin olduğunu, işin mahkeme yolu ile daha tatsız bir hal alacağını söyleyerek Tolga Pancaroğlu'nu şikayetinden vazgeçirdim. İki yetişkin insan gibi karşılıklı konuşmaları gerektiğini belirttim. Birbirlerini engelledikleri için, Tolga Pancaroğlu'nun ricası üzerine tamamen iyi niyetimle bu mesajı attım. Buradaki amacım; bu tatsız olayın sulh yolu ile hallolmasıydı.

Eda Pera Küçük sosyal medyadan yardım istedi!

Eda Pera Küçük sosyal medyadan yardım istedi!Deniz Evin'in açıklaması, "Olay savcılığa intikal edip ben Tolga'nın şahidi olunca, diğer bir şahidine yaptığı gibi, beni de bu mesajı atmamdan iki-üç ay sonra savcılığa şikayet etti. Kesinlikle kendisini tehdit etmedim. Mesajın orijinal halini size yolluyorum ve herkesin vicdanına bırakıyorum." bu şekilde devam etti.

Deniz Evin, kendisini tehdit ettiğini iddia eden sunucu Eda Pera Küçük'e attığı mesajın orijinal halini paylaştı. Evin, 'Hayatın kararacak benden söylemesi' diye yazdığı mesajının tehdit değil, uyarı niteliğinde olduğunu söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Prenses Düzyatan dünyaya geldi!
 • Baba-oğul pozu!
 • Ünlü çiftin düğününde sahne Sezen Aksu'nun!
 • Ezgi Mola gizlenemedi!
 • Seçkin Özdemir'den Demet Özdemir'e moral için 300 gül
 • Hande Erçel'i derinden sarsan gelişme!
 • "1 metre 20 cm boyunda selülit dağı kadınlarsınız!"
 • Ayrılık Hande'yi gerdi!
Prenses Düzyatan dünyaya geldi!