Eda Ece: Özge'nin yanındayız!

Eda Ece, Yasak Elma setinde yaşandığı iddia edilen taciz olayları ile ilgili ilk kez konuştu. Oyuncu tacize uğradığı iddia edilen 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek’in yanında olduğunu söyledi.

Magazin - 12.06.2018 12:15
Eda Ece: Özge'nin yanındayız!
“Yasak Elma” dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizinin başrol oyuncularından Eda Ece önceki gün Bebek'teydi. Arkadaşı Buğra Gülsoy'la buluşan oyuncu mekan çıkışı magazin muhabirlerinden kaçamadı. Gazeteciler Ece'ye taciz iddialarını sordu.

Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti!

Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti!Eda Ece şöyle konuştu:

“Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey’le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey’i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek’in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”


Yasak Elma dizisi bitecek mi?

Yasak Elma dizisi bitecek mi?
O KIZIN ÜNLÜ OLMA DERDİ YOK

Eda Ece, Özge Şimşek’i haklı bulup bulmadığı sorulunca ise, “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki... Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil”


Fatma Girik, Talat Bulut'u bu sözlerle savundu!

Fatma Girik, Talat Bulut'u bu sözlerle savundu!
Talat Bulut'a kötü haber!

Talat Bulut'a kötü haber!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz