Ece Erken önce sansürledi, sonra da...

Bikinili fotoğrafını sansürleyen Ece Erken gelen tepkiler üzerine boydan çekilen sansürsüz bikinili fotoğrafını paylaştı.

Magazin - 16.07.2018 14:16
Ece Erken önce sansürledi, sonra da...
Ece Erken, geçtiğimiz gün "Yalnız, mutlu, huzurlu. Filtrelemeye takan değerli arkadaşlar, manzara ve denize odaklanma amaçlı. Ama illa bikinili görmek istiyorsanız nadir paylaşım yaparım. Yanlış yerdesiniz" diyerek bikinili fotoğrafını da vücudunu buzlayarak Instagram'da paylaşmıştı.

Ece Erken sevgilisiyle Amerika'da sarmaş dolaş

Ece Erken sevgilisiyle Amerika'da sarmaş dolaş
Erken'in bu paylaşımı tepkilere neden oldu. Bazı Instagram kullanıcıları ünlü sunucuyu mesaj yağmuruna tuttu. Bunun üzerine Ece Erken yeni bir paylaşımda bulundu. Oğlu Eymen'le el ele tutuştuğu boydan çekilmiş bikinili fotoğrafını Instagram'a yükleyen sunucu, altına "İstediğim fotoğrafı sansürler istediğimi koyarım, düşünce özgürlüğü diye zırvalayanların buna saygı duymayıp, yorum yazmaları. Hadi sizi kırmayayım ben denize bikiniyle giriyorum" notunu düştü.

Ece Erken ile Eymen'in oyun vakti!

Ece Erken ile Eymen'in oyun vakti!
Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!

Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ece Erken

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz