Ece Erken de Seda Sayan'ı takipten çıkardı!

Seda Sayan'ı ünlü bir isim daha sosyal medyadan takibi bıraktığını açıkladı. "Seda abla kırıldım" diyen isim bakın ne açıklamalar yaptı.

Magazin - 11.01.2018 10:33
Ece Erken de Seda Sayan'ı takipten çıkardı!
Yeni televizyon programına başlayan Seda Sayan şok üstüne şok yaşıyor. Gülben Ergen'i konuk eden Seda Sayan önce Seren Serengil'le gerildi. Serengil, Sayan'ı sosyal medya hesaplarından takibi bıraktı.

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?İkinci programında ise Seda Sayan'ın konuğu Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'tu. Programda İbrahim Kutluay'ın görüntüsüne yer verilince Demet Akalın, Seda Sayan'ı takipten çıkardı.

Demet Akalın da Seda Sayan'ı sildi!

Demet Akalın da Seda Sayan'ı sildi!CANLI YAYINDA ÖZÜR DİLEDİ!

Seda Sayan yapılan hatadan dolayı Demet Akalın ve Okan Kurt'tan canlı yayında özür diledi. "Sabaha kadar ağladım" diyen Sayan'ın bu özrünü Okan Kurt kabul edince küslük bitti.

Seda Sayan, Demet Akalın'dan özür diledi!

Seda Sayan, Demet Akalın'dan özür diledi!Okan Kurt'tan Seda Sayan açıklaması!

Okan Kurt'tan Seda Sayan açıklaması!YEŞİM SALKIM'LA MAHKEMELİK OLDU!

Seda Sayan programının başlamasının ardından Yeşim Salkım'la da mahkemelik oldu. Taraflar birbirine çok ağır sözler söylerken olay yargıya taşındı.

Yeşim Salkım canlı yayında saydırdı!

Yeşim Salkım canlı yayında saydırdı!Yeşim Salkım'a konuşma yasağı!

Yeşim Salkım'a konuşma yasağı!Yargı önünde hesaplaşacaklar!

Yargı önünde hesaplaşacaklar!ECE ERKEN DE SİLDİ!

Seda Sayan'a son tepki ise Ece Erken'den geldi. Erken sunucusu olduğu magazin programı Söylemezsem Olmaz'da Seda Sayan'a kırıldığını ve sosyal medyadan takibi bıraktığını söyledi. Ece Erken, "Seda abla orada kim olduğunu bilmediğim bir beyefendi "Ece Erken sen kimsin" diye bağırırken neden tepki göstermedin, kırıldım" dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz