DÜZENLİ OLARAK SPOR YAPIYOR

6 AYLIK HAMİLE JESSICA ALBA, ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA KİLO ALMAKTAN ÇOK KORKUYOR. HAMİLELİĞİNİN BAŞINDAN BERİ SPOR YAPAN ALBA, KENDİSİNE NICOLE RICHIE'Yİ ÖRNEK ALIYOR...

Magazin - 20.03.2008 11:10
DÜZENLİ OLARAK SPOR YAPIYOR
Hollywood'da ünlü anneler kervanına katılmaya hazırlanan Jessica Alba, şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Hamileliğinin 6'ncı ayında olan ünlü aktris, ilerleyen aylarda fazla kilo almamak için savaş veriyor.

Hamileliğinin ilk üç ayında spor salonundan çıkmayan güzel yıldız, hala düzenli olarak spor yapıyor. Ancak işi biraz abartan Alba, fazla yorulduğundan sağlığını da tehlikeye sokuyor. Bu hareketiyle doktorunu kızdıran ünlü aktrise, nişanlısı Cash Warren da ateş püskürüyor.

Maraton gibi
Alba'nın spor yaptığı salonda onu görenler, 'Sanki maratona hazırlanırmış gibi hareket ediyor. Bebeğini ve kendisini tehlikeye atıyor' yorumunda bulunuyor.

Alba'ya yakın kaynaklar, güzel yıldızın kendisine Nicole Richie'yi örnek aldığını söylüyor. Bir hayli zayıfken hamile kalan Richie, şimdilerde düzgün vücuduyla dikkat çekiyor.

Richie gibi çok fazla kilo almak istemeyen Alba da doğumdan sonra iyi görünebilmek için elinden geleni yapıyor. Beslenmesine de çok dikkat eden Alba, sadece sebze ağırlıklı gıdalar tüketiyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz