Dönüş hazırlığı başladı!

Megastar Tarkan ile eşi Pınar Tevetoğlu, kızları Liya'nın doğumu için üç ay önce gittikleri Almanya'dan İstanbul'a geri dönüş kararı aldı.

Magazin - 30.10.2018 02:30
Dönüş hazırlığı başladı!
Tarkan ile eşi Pınar Tevetoğlu'nun kızları Liya, geçtiğimiz aylarda Almanya'da dünyaya gelmişti. Üç aydır Almanya'da yaşayan ünlü çift, İstanbul'a geri dönme kararı aldı. Dönüş yapmadan önce kızlarının odasının hazır olmasını isteyen çift ise Tarabya'daki evlerinde hazırlıkları başlattı.

Önceki sabah erken saatlerde bebek odası için eşya taşımaya başlayan işçiler, magazin basınını görünce neye uğradığını şaşırdı. Evinin önünde görüntü alınmasını istemeyen Megastar'ın ise şoförü vasıtasıyla işçileri gönderdiği görüldü. Serkan adındaki şoför, çalışanlara "Bugün gidin, başka zaman gelirsiniz" diyerek, basının görüntü almasını izin vermedi. Kamyonun içinde bebek odası takımının yanı sıra pek çok da aksesuar vardı.


Tarkan'dan hayranlarına müjde!

Tarkan'dan hayranlarına müjde!Tarkan'ın striptiz yaptığı görüntüleri sosyal medyayı salladı!

Tarkan'ın striptiz yaptığı görüntüleri sosyal medyayı salladı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz