Doğa Rutkay eşini böyle tarif etti: Soyu tükenen bir panda!

2014 yılında gazeteci-yazar Kerimcan Kamal ile evlenen oyuncu Doğa Rutkay, Göztepe'de düzenlenen bir etkinlikte samimi açıklamalar yaptı.

Magazin - 17.04.2018 21:00
Doğa Rutkay eşini böyle tarif etti: Soyu tükenen bir panda!
Geçtiğimiz günlerde ikizlerinin isminin 'Rutkay Kerim' olacağını açıklayan çiftin aşkı dolu dizgin devam ediyor.

İkiz çocuklarına 6 aylık hamile olan oyuncu Doğa Rutkay, eşi Kerimcan Kamal hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Doğumdan sonra işe ara vermeyeceğini vurgulayan Doğa Rutkay, Göztepe'de düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Rutkay, eşi Kerimcan Kamal hakkında: '' Çok hayal ettiğim bir insanla evlendim. Dedim ki, bu korunmaya muhtaç bir panda ve soyu tükeniyor. Koruma altına almalıyım. '' dedi.


Eşine bebeği gibi baktığını ve karşılığını da sonsuz bir şekilde aldığını vurgulayan Rutkay, ''Erkeklerin incinmesinde, rencide edilmesinden hiç hoşlanmıyorum. '' diyerek eşine ne kadar değer verdiğini bir kez daha dile getirdi.


Ünlü oyuncu mesleğiyle ilgili de sessiz kalmadı. Rutkay, '' Artık sanat kalmadı. Bazı genç arkadaşları dizilerde izliyorum, çoğunun oyunculuk eğitimi bile yok. Her sabah 06:00'da kalkıp konservatuara koşardım. Müşfik Kenter hocanın azarlarını işitir, birbirinden zor edebi eserleri okurdum. Şimdi ise 'Niye bu kadar çektim ki?' diyorum.'' diye yakındı.

Doğa Rutkay'ın ikizleri büyüdü

Doğa Rutkay'ın ikizleri büyüdü

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz