Deniz Çakır hakkında hapis istemi!

Deniz Çakır'ın, Beşiktaş'taki bir kafede bulunan bazı kadın müşterilere söylediği iddia edilen sözlerle, "halkın bir kesimini alenen aşağılama" suçlamasıyla 6 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Magazin

Deniz Çakır hakkında hapis istemi! Deniz Çakır'ın Beşiktaş'ta bir kafede bulunan bir kısmı başörtülü 7 kadına hakaret ettiği iddia edilmişti. Çakır'ın "Burası Arabistan mı?" diyerek başörtülü kadınlara bağırdığı söyleniyordu. Kadınlar, Çakır hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Deniz Çakır'a sevgilisinden destek!

Deniz Çakır'a sevgilisinden destek!İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma, "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" ve "özel hayatın gizliliğini ihlal etme" suçlarından takipsizlik kararı verilmesinin ardından, "halkın bir kesimini sosyal sınıf, din, mezhep, cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama" suçundan sürdü.

Deniz Çakır'dan yeni açıklama!

Deniz Çakır'dan yeni açıklama!1 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Hazırlanan iddianamede, şüpheli Deniz Çakır'ın "halkın bir kesimini, sosyal, sınıf, din, mezhep, cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Deniz Çakır ifade verdi! İşte Deniz Çakır'ın ilk açıklaması!

Deniz Çakır ifade verdi! İşte Deniz Çakır'ın ilk açıklaması!Deniz Çakır adliyede!

Deniz Çakır adliyede!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: